Aký ste projektový manažér?

Otestujte sa, či ste skúsený projektový manažér z oblasti projektov vizualizácii a webu.

4 minúty testu , ktoré vám môžu zmeniť pohľad na veci! 🙂

Naše produkty ponúkajú riešenia pre malé aj veľké projekty

Základom každého predaja je možnosť vybrať si konkrétny byt

 

3D vizualizácia bez ktorej sa nehnutelnosť azda ani nedá predať. Vyberovnik zobrazuje celú riešenú lokalitu stavby. Váš zákazník si na výberovníku nájde svoj byt alebo dom. Klikne na neho a zobrazia sa mu konkretne informácie o vybranej nehnuteľnosti.

Titulný obrázok môžete použiť ako pútač pre váš projekt, na hlavnej stránke webu, bilboarde, v sociálnych sietiach alebo v ukážke projektu na portáli z nehnuteľnoťami. Titulný obrázok je vstupnou bránou v komunikácii so zákazníkom a rozhoduje o tom či podnietite zákazníka k ďalšiemu čítaniu. Zákazník si okamžite na základe obrázku utvára v mozgu predstavu o projekte. Nejakým spôsobom ho zhodnotí ako zaujimavý, potrebný výnimočný a pod.. Preto sa do titulných obrázkov dáva niečo čím chcete zaujať. Môže to byť architektonické riešenie, spojenie s nejakou zaujimavosťou čo je v okolí, odprezentovanie špecifickej časti projektu – interiéry,veľké záhrady, výhľad, detské ihriská, kaviarne, iné verejné priestranstvá.

3D pôdorys je alternativnou formou zobrazenia 2D pôdorysu bytu alebo domu. Jeho vyhodou oproti 2D pôdorysu je určite v tom, že zákazníkovi poskytuje lepšiu predstavu o zariadení ale aj štandarde, v ktorom budete robiť kuchynsku linku, sanitu a obklady do kúpeľne. Je dokonca efektivnejšim zobrazením ako pri vizualizacii interieru, pretože za nizke náklady ste schopný zobraziť všetky byty. Ak by ste mali robiť detailné pohľady zo všetkých vzorových bytov platili by ste jednoducho viac..

Infolist predstavuje jeden list veľkosti A4 zo všetkými užitočnými informáciami pre zákazníka. Umiestnenie nehnuteľnosti, počeť miestností výmeru a pod. Bez infolistov zákazník nemá žiadne informácie o konkretnej nehnuteľnosti, ktorú by chceli eventuálne kúpiť. K infolistu sa zákazník dostavá spravidla cez výberovník a pôdorys bytu.

Pre väčšie projekty Vám ponúkame

CGI Exteriér & Interiér je plne animované a modelované prostredie v 3D programe. Produkt je preto vhodný pre predpredaj neexistujúcich stavieb.
Aj keď kvalitné statické vizualizácie určite zaujimú, video sa zapíše do pamäte. Pohyblivé obrázky boli a budú vždy lepšou marketingovou voľbou. Stačí krátka sekvencia pár sekúnd ktorá spraví omnoho viac ako nepohyblivý obrázok.
Ak chcete váš projekt odlíšiť od ostatných, prezentujte váš projekt krátkym ale výstižným videom interieru alebo exterieru. Vašim klientom tak dávate možnosť vytvorit si vačšiu predstavivosť o ich novom bývaní a tiež ho presviedčate o kvalitách vášho projektu.

Vizualizácia interiéru je vhodná pre každého zákazníka, ktorý si nevie predstaviť byt len podla pôdorysu. Slúži na to aby ste klientovi ukázali, že Vaše byty sú krásne a oplatí sa kúpiť si byt od Vás. Preto je dôležité, aby bola vizualizácia spravená naozaj útulne a pekne. Kvalitný návrh od skúseného dizajnéra alebo architekta je preto nevyhnutný. Vhodné je vizualizovať taký pôdorys bytu, ktorý je v budove najtypickejší. Zachýtite tak najväčší počet bytov bez toho aby ste vizualizovali každý zvlášť.

Virtuálna prehliadka na webe je stále ojedinelý a špecifický produkt, ktorým sa odlíšite od konkurencie, ktorá niečo podobné ešte nemá.
Je to zároveň najefektívnejší spôsob ako sa Váš klient dokáže zoznamíť s Vašou ponukou bytov na webe, pretože si môže prezerať dynamicky byt z rôznych pozícii a tak získať úplnu predstavu o priestore, ktoré by mu obrázky nedokázali poskýtnúť.

Virtuálna realita dáva Vášmu klientovi neobmedzené možnosti v prezeraní nehnuteľnosti. Technicky ide o samostatnú aplikáciu, ktorú viete spustiť takmer na akoľkolvek počítači ako bežnú počítačovú hru, ku ktorej použijete VR okuliare. Virtuálna prehliadka je ideálna, pre Vaše predajné miesta. Preneste sa spolu s klientom do nového bývania a sprevadzajte ho detailami jeho nového domova.

Real Estate video je vynikajúcou voľbou, prezentácie Vášho projektu.

V rámci tohto produktu Vám ponúkame:
Natáčanie interiérov kameramanom
Tvorba leteckých videí vlastným licencovaným dronom. Žiadne na čierno vytvárané zábery. U nás ste plne legálny.

Špeciálne efekty – Zapracovanie neexistujúcich stavieb do reálneho prostredia.

Pozrite sa detailnejšie na naše riešenia, ktoré Vám pomôžu rásť

Kto sme?

Našim hlavným cieľom nie je len vizualizácie vytvárať. Zameriavame sa na ich funkčné využitie na weboch a ich prezentáciu, pretože často krát sú vytvorené vizualizácie použite neefektívne, čím strácajú svoj potenciál.

Pravidelne sledujeme veľké množstvo stránok developerských projektov, vyhodnocujeme ich a vyberáme z nich zaujímavé riešenia, ktoré Vám môžu pomôcť vyniknúť medzi ostatnými.

Sme profesionálne grafické štúdio, ktoré sa zameriava predovšetkým na tvorbu vizualizácii pre architektov a developerov. Sme na trhu už 5 rokov a za sebou máme viac ako 150 projektov pre architektov a developerov.

Pohlad_2_final_web
Pohlad_2_final_web

Cam jar_final_web
Cam jar_final_web

Corvus Malacky
Corvus Malacky

Rodinné domy, Uhřice
Rodinné domy, Uhřice

RD Kubala
RD Kubala

Modulový dom Zuberec
Modulový dom Zuberec

Luxusná vila
Luxusná vila

Senec -Nová Teheľňa
Senec -Nová Teheľňa

Ihrisko_web
Ihrisko_web

E-bikebox
E-bikebox

Senec - Nová Teheľňa
Senec - Nová Teheľňa

Rodinný dom Valča
Rodinný dom Valča

Countryhouse
Countryhouse

Luxusná vila
Luxusná vila

Rodiný dom
Rodiný dom

rodinný dom
rodinný dom

Avrion - Brno Údolní
Avrion - Brno Údolní

Modulový dom Zuberec
Modulový dom Zuberec

Modulový dom Zuberec
Modulový dom Zuberec

Reštaurácia Mlynské nivy
Reštaurácia Mlynské nivy

Jablone Thurzove sady
Jablone Thurzove sady

Nové zlatovce - Interiér
Nové zlatovce - Interiér

Hygge Homes
Hygge Homes

Interiér - Brno Údolní
Interiér - Brno Údolní

Hygge Homes
Hygge Homes

Kupelna2_2000px
Kupelna2_2000px