Aký ste projektový manažér?

Otestujte sa, či ste skúsený projektový manažér z oblasti projektov vizualizácii a webu.

4 minúty testu , ktoré vám môžu zmeniť pohľad na veci! 🙂

Naše produkty ponúkajú riešenia pre malé aj veľké projekty

Základom každého predaja je možnosť vybrať si konkrétny byt

 

3D vizualizácia bez ktorej sa nehnutelnosť azda ani nedá predať. Vyberovnik zobrazuje celú riešenú lokalitu stavby. Váš zákazník si na výberovníku nájde svoj byt alebo dom. Klikne na neho a zobrazia sa mu konkretne informácie o vybranej nehnuteľnosti.

3D pôdorys je alternativnou formou zobrazenia 2D pôdorysu bytu alebo domu. Jeho vyhodou oproti 2D pôdorysu je určite v tom, že zákazníkovi poskytuje lepšiu predstavu o zariadení ale aj štandarde, v ktorom budete robiť kuchynsku linku, sanitu a obklady do kúpeľne. Je dokonca efektivnejšim zobrazením ako pri vizualizacii interieru, pretože za nizke náklady ste schopný zobraziť všetky byty. Ak by ste mali robiť detailné pohľady zo všetkých vzorových bytov platili by ste jednoducho viac..

Infolist predstavuje jeden list veľkosti A4 zo všetkými užitočnými informáciami pre zákazníka. Umiestnenie nehnuteľnosti, počeť miestností výmeru a pod. Bez infolistov zákazník nemá žiadne informácie o konkretnej nehnuteľnosti, ktorú by chceli eventuálne kúpiť. K infolistu sa zákazník dostavá spravidla cez výberovník a pôdorys bytu.

Pre väčšie projekty máme aj toto

Máte vo svojom architektonickom riešení čím chcete upútať? Kaviareň kde sa budú ľudia stretávať a oddychovať, detské ihrisko kde sa budú môcť chodiť rodičia s deťmi alebo ine mesta pre relax, prácu či oddych. Nie je nič efektivnejšie ako to predať cez pútavý obrázok či video. Cieľ pre Vás ako predávajúceho je jasný. Zvýrazniť kvality projektu aby ľudia ktorý navštívia váš web , uvidia bilboard, navštivia predajne miesto videli, že môžu rátať aj s podobnými vecami pre ich každodenný život.

Kto má niekedy rozhodujúce slovo pri výbere bývania. Povedzme si otvorene. Ženy 🙂 Ak by sa manželke predsa nepáčilo budúce bývanie asi by muži do toho nešli. Nikto nechce nespokojnú ženu. Vizualizácia interiéru je vhodná pre ne. Je to o pocitoch. Uvidia vzorový byt a seba v ňom. Kde si čo uložia, ako sa tam budú citiť. Na titulných fotkách je teda dobré sa zamerať na vizualizáciu vzorového bytu. Musí byť však spravený naozaj pekne a útulne. Kvalitný návrh od skúseného dizajnéra alebo architekta je preto nevyhnutný.

Obrázky z interieru zaujimu ale video sa zapíše do pamäte. Pohyblivé obrázky boli a budú vždy lepšou marketingovou voľbou. Stačí krátka sekvencia pár sekúnd ktorá spraví omnoho viac ako nepohyblivý obrázok.

Dron je doplnkovou službou pre výberovník. Vaše riešene uzemie sa totiž nenachádza niekde vo vzduchoprádzne. Vždy je viazané na okolité prostredie. Pokiaľ sa váš projekt nachádza na poli, tak pre vizualizátora je ešte pomerne ľaheke zobraziť polia a pod. Pokail je však projekt umiestnený niekde v meste, je technicky veľmi náročne a nákladné spraviť vizualizáciu mesta. Vyletieť z dronom nad mesto a urobiť fotku vás bude stáť omnoho menej penazí z aomnoho vyššiu kvalitu prevedenia.

Pozrite sa detailnejšie na naše riešenia, ktoré Vám pomôžu rásť

Kto sme?

Našim hlavným cieľom nie je len vizualizácie vytvárať. Zameriavame sa na ich funkčné využitie na weboch a ich prezentáciu, pretože často krát sú vytvorené vizualizácie použite neefektívne, čím strácajú svoj potenciál.

Pravidelne sledujeme veľké množstvo stránok developerských projektov, vyhodnocujeme ich a vyberáme z nich zaujímavé riešenia, ktoré Vám môžu pomôcť vyniknúť medzi ostatnými.

Sme profesionálne grafické štúdio, ktoré sa zameriava predovšetkým na tvorbu vizualizácii pre architektov a developerov. Sme na trhu už 5 rokov a za sebou máme viac ako 150 projektov pre architektov a developerov.

Corvus Malacky
Corvus Malacky

Rodinné domy, Uhřice
Rodinné domy, Uhřice

RD Kubala
RD Kubala

Modulový dom Zuberec
Modulový dom Zuberec

Luxusná vila
Luxusná vila

Senec -Nová Teheľňa
Senec -Nová Teheľňa

Ihrisko_web
Ihrisko_web

E-bikebox
E-bikebox

Senec - Nová Teheľňa
Senec - Nová Teheľňa

Rodinný dom Valča
Rodinný dom Valča

Countryhouse
Countryhouse

Luxusná vila
Luxusná vila

Rodiný dom
Rodiný dom

rodinný dom
rodinný dom

Avrion - Brno Údolní
Avrion - Brno Údolní

Modulový dom Zuberec
Modulový dom Zuberec

Modulový dom Zuberec
Modulový dom Zuberec

Reštaurácia Mlynské nivy
Reštaurácia Mlynské nivy

Jablone Thurzove sady
Jablone Thurzove sady

Nové zlatovce - Interiér
Nové zlatovce - Interiér

Hygge Homes
Hygge Homes

Interiér - Brno Údolní
Interiér - Brno Údolní

Hygge Homes
Hygge Homes

Kupelna2_2000px
Kupelna2_2000px